نفیس

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:
هیچ محصولی یافت نشد.

نفیس

چرا نفیس؟

بطور قطع، محصول رکن اساسی در ساختار یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای صحیح و اصولی است ، چرا که هدف اصلی بازاریابی شبکه‌ای به عنوان یک سبک فروش، مانند هر سیستم فروش دیگری رساندن کالای مورد نیاز به دست مصرف ‌کنندگان است .

شرکت نفیس، رسالت خود را تمرکز بر ارائه محصولات موثر و مورد نیاز مشتریان ، با قیمت مناسب و کیفیت رقابتی قرار داده است و اعتقاد دارد که باید خرید کالا از طریق این شرکت، به نسبت سایر روش‌ها مقرون‌ به‌ صرفه‌تر و با خدمات بیشتر و موثرتری صورت گیرد.

شرکت نفیس مجموعه‌ای کامل و بی‌نظیر از محصولات بهداشتی، مراقبتی، آرایشی و تخصصی در حوزه پوست، مو و ناخن را برای اولین بار در ایران از طریق بازاریابی شبکه‌ای معرفی و ارائه کرده است. این محصولات منحصر به فرد، دارای استانداردهای داخلی و بین‌المللی هستند و در کنار مشاوره موثر می‌توانند طیف وسیعی از نیازهای عمومی و تخصصی افراد را تامین کنند.

(( هدف ما، بهبود کیفیت زندگی انسانهاست. ))

شبكۀ نفيس، سيستم محور است…

بازاریابی شبکه‌ای، سیستم محور‌ترین تجارت جهان است و آموزش پايه‌ اصلی این سیستم را تشکیل می دهد. در واقع این آموزش‌ها در همه شرکت‌های اصولی فعال در این حوزه طبق یک ساختار بوده و با توجه به محصول، طرح ‌درآمد زایی و البته ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های آن سازمان به قالبی مشخص درآمده و مانند مجموعه‌ای از چرخ‌دنده‌ها به طور  هماهنگ به حرکت در می‌آیند.

بايد در نظر داشت كه يك سيستم واحد، ساده و  قابل تكثير همراه با آموزش‌هاي اثر بخش و ابزارهاي مؤثر، موفقيت افراد را تضمین خواهد كرد.

در اين راستا شبكۀ نفيس ، با بهره‌گيري از بالاترین استانداردهاي جهانی اين تجارت و استفاده از پيشرفته‌ترين متددهای بین‌المللی موجود ، به همراه تيم مجرب آموزشي و با در نظر گرفتن محصولات ، طرح درآمدزايي نفيس و ايجاد مهارت مشاوره و راهبري، سيستمي يكسان ايجاد كرده است كه تكثير و پرورشي بي‌نظير را در همه سطوح به همراه دارد.

انطباق طرح درآمدی شرکت میراث نفیس دستها با آیین نامه – 11 آبان 1396

پیرو اطلاعیه 96 مندرج در پایگاه اینترنتی دبیرخانه کمیته نظارت بر عملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه ای و بر اساس بند (3) ماده (16) آیین‌نامه اجرایی مواد (12) و (2) و تبصره 87 قانون نظام صنفی مبنی بر منطبق‌سازی طرح درآمدی شرکت‌های بازاریابی با آیین‌نامه اجرایی مذکور، بدین وسیله اعلام می‌داریم در تاریخ 1396/10/08 انطباق طرح درآمدی شرکت میراث نفیس دست‌ها با آیین نامه مذکور، مورد تایید دبیرخانه کمیته نظارت قرار گرفت.

دستاوردها، فرهنگ و نتایجی که طرح درآمدی شرکت میراث نفیس دست‌ها محقق می‌سازد ، عبارتند از :

  • توجه به سود خرده‌فروشی و پاداش‌های نفیس برای تامین منافع مشاورین و مصرف‌کنندگان محصول.
  • تمرکز بر ایجاد تجارت‌های کوچک خانگی.
  • ایجاد فرهنگ حمایت از نفرات سازمان، برای دستیابی به رده‌های بالاتر.
  • تقسیم عادلانه درآمد در تمام سطوح سازمان.
  • امکان کسب درآمد، حتی با کوچک‌ترین حجم فعالیت.
  • جلوگیری از هرگونه خرید اجباری برای دریافت پاداش (پیشگیری از پیش انباشته سازی).
  • سادگی در محاسبات طرح‌های درآمدزایی و ارائه آموزش برای تسلط افراد.
  • تمرکز بر شایسته‌ سالاری و تعیین درآمد با توجه به میزان فعالیت موثر.